Author: c***i
Date:
Review: I love this product😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu xanh lá
Price: 2.487.000₫
| Material | Silicone |
| Batteries Included | Yes |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Grey |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3481 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se2406226950586333 |
Brand Name: Relndoo
Quality: 4484067 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***i
Date:
Review: I love this product😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu xanh lá
Author: 6***8
Date:
Review: Thank u so much. The screen is clear and its' so soft to navigate. I love it. I hope it lasts. 🥰
Màu sắc: Hồng
Author: T***i
Date:
Review: Soo nice ... I love it ...... thank you shein 😍 🤩 🥰 😘 💓 💖 😍 🤩 🥰 😘 😍🤩🥰🤩🥰😇🤩😊😘😚☺️😘☺️🤩☺️🤩😊🤩😙🤩😇🤩🥲😍🤩😍🤩🥰🤩🥰🤩🥲🤩😚🤩😚😚🤩
Màu sắc: Hồng
Author: a***y
Date:
Review: Adorei, tudo deu certo, recomendo!
Màu sắc: màu xanh lá
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm