Author: d***n
Date:
Review: This is very good indeed. I like them all
Màu sắc: trắng
Price: 174.800₫
Original Price: 184.000₫
| Material | Aluminum |
| Batteries Included | No |
| Color | White |
| Power Supply | Car Charger |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Bulbs(LED) |
| Voltage | 12V |
| Power | 60W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 6000LM |
| SKU | sq25051945175294763 |
Brand Name: S&D
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/SD-sc-0145514430.html
Quality: 8129568 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: d***n
Date:
Review: This is very good indeed. I like them all
Màu sắc: trắng
Author: r***3
Date:
Review: Best quality love you shein very much like the pic and everything is perfect and the sizes are true Shein is the bessst
Màu sắc: trắng
Author: h***3
Date:
Review: high quality clear light
Màu sắc: trắng
Author: m***5
Date:
Review: Perfect product
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm