Author: h***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: this is a value buy Easy to wear: easy hook on wear
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 266.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 51.2 cm |
| Đầu | 52-54 cm |
| SKU | sb25061937738077168 |
Author: h***e
Date:
Review: Value for money: this is a value buy Easy to wear: easy hook on wear
Màu sắc: Nhiều màu
Author: z***2
Date:
Review: ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Ombre
Author: l***2
Date:
Review: خيالللل مرااا عشرههه
Màu sắc: Nhiều màu
Author: j***6
Date:
Review: Great wig. A curling iron is needed to have the bang curl as seen in image
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm