Author: n***l
Date:
Review: this has to be the best synthetic wig I have ever worn or seen on shein. the color the style is on point. going to purchase more colours
Màu sắc: Màu dương cầm
Price: 227.900₫
Original Price: 245.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 237 g |
| Chiều dài | 51 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb260314092966501622095 |
Author: n***l
Date:
Review: this has to be the best synthetic wig I have ever worn or seen on shein. the color the style is on point. going to purchase more colours
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: s***9
Date:
Review: رووووعه ماشاءالله حبيتها
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: m***1
Date:
Review: جميل جدا ادعموني بلايك
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: m***m
Date:
Review: WooooooooW..verrrry good products from Shein. The quality keeps improving. You can't help ordering more and more items till it becomes an addiction🙈. You have to get more into your basket so they can show u other hidden items which are far betttttter and unique. Thank you for reading.
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm