Author: s***8
Date:
Review: Very nice and cute definitely recommend
Màu sắc: Màu xám ombre
Price: 242.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 182 g |
| Chiều dài | 55.88 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25071709403474946 |
Author: s***8
Date:
Review: Very nice and cute definitely recommend
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: r***7
Date:
Review: This item js excellent and easy to use. The quality is top notch and the size is precise as described, really a perfect shopping experience, I really like!
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: j***i
Date:
Review: لونها على الطبيعة يجنن يا بنات ! وايد يبان محترفه الصبغة و ملمسها جدا حلو
Màu sắc: Màu nâu highlight
Author: A***b
Date:
Review: High quality and good recommended
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm