Author: s***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it soo much so good i like it
Màu sắc: trắng
Price: 29.000₫
| Material | ABS |
| Driver Unit | 14.2mm |
| Ear Coupling Style | In-ear (Insert) |
| Impedance Range | up to 32 Ω |
| Function | Volume Control |
| Interface | 3.5mm |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Type | In-ear |
| Noise Cancelling | None |
| Headphones Jack | Type-C |
| SKU | se260306130005890128010 |
Author: s***7
Date:
Review: I love it soo much so good i like it
Màu sắc: trắng
Author: c***7
Date:
Review: very good quality, mich better than expected.
Màu sắc: trắng
Author: n***t
Date:
Review: Got mine in perfect condition 👌❤
Màu sắc: trắng
Author: 9***4
Date:
Review: good 👍
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm