Author: 9***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very nice
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Price: 244.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 66 cm |
| Đầu | 54 cm |
| SKU | sb25011374118717932 |
Author: 9***0
Date:
Review: very nice
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: A***2
Date:
Review: I love itttttttttt 🥰🥰🥰🥰🥰 very niceeeeee
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: D***e
Date:
Review: Value for money: it's worth it Easy to wear: super easy to wear Comfortable to wear: very comfy and it's not heavy Hairstyle Stylishness: very nice and super soft
Màu sắc: Màu xám ombre
Author: a***s
Date:
Review: Fácil de poner, como las imágenes
Màu sắc: Màu tím ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm