Author: t***7
Date:
Review: Tốt, giống mô tả, sẽ tiếp tục mua ủng hộ lần sau!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 112.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Polyester |
| Closure Type | Zipper |
| Color | Black |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Trapezoid |
| Style | Simple |
| Chiều cao | 19 cm |
| Chiều dài | 21.5 cm |
| Chiều rộng | 14 cm |
| SKU | sb2403082648296730 |
Author: t***7
Date:
Review: Tốt, giống mô tả, sẽ tiếp tục mua ủng hộ lần sau!
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: j***1
Date:
Review: I love it. I’m using it as my nail equipments storage bag. I expected it to be small, but no! You can put many things in this bag, i’m telling y’all. At the last pocket, i can put 3 boxes of soft gel tips. Very worth buying.
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: j***1
Date:
Review: This is my second time buying this ‘coz i really love the fact that i can put many things in this storage bag. as you can see, at the last pocket, i can put 3 boxes if soft gel tips! ( the other one i bought, i’m using it as my makeup storage bag.)
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: l***i
Date:
Review: memudahkan saya meletakkan skincare dan makeup, suka sekali
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm