Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute so cute so cute
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 55.000₫
| Material | ABS |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Chiều cao | 26 cm |
| Chiều rộng | 5.4 cm |
| Chiều dài | 24 cm |
| SKU | sb2303220125644494 |
Author: n***5
Date:
Review: So cute so cute so cute
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: d***a
Date:
Review: si good! and i love the color.. it sprays perfectly to style my curly hair
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: c***s
Date:
Review: This works really well
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: j***g
Date:
Review: So handy to have. Makes dealing with curly hair routine so much easier
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm