Author: h***5
Date:
Review: sản phẩm khiến tôi thật sự hài lòng
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Price: 32.000₫
| Material | Plastic |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| Chiều rộng | 70 cm |
| Chiều dài | 70 cm |
| SKU | sb2302121824533292 |
Author: h***5
Date:
Review: sản phẩm khiến tôi thật sự hài lòng
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: z***a
Date:
Review: useful item. very handy to .
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: v***m
Date:
Review: I love this item. Thank you.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: f***a
Date:
Review: The only thing real is love that stays. Feelings that linger on for the right reason. Songs that can mean something even after decades. Lovers who can survive the test of time. Life that can seem like a fantasy. Emotions that can never find words. People who can see beyond what meets the eye Science that has no answers. Meaning that has no meaning. Space that is timeless Time beyond space and time Thoughts that dont think Truth that doesn't matter Poetry that doesn't rhyme These senseless scribbles.
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm