Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: used this wig for my fem gojo cosplay! it's surprisingly super high quality! amazing honestly!
Màu sắc: trắng
Price: 222.300₫
Original Price: 234.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 270 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2212176634447884 |
Author: l***3
Date:
Review: used this wig for my fem gojo cosplay! it's surprisingly super high quality! amazing honestly!
Màu sắc: trắng
Author: a***n
Date:
Review: Amazing wig! Love the quality and fit
Màu sắc: trắng
Author: r***9
Date:
Review: مره حلوه وناعمه تجنن
Màu sắc: trắng
Author: n***i
Date:
Review: Value for money: VERY GOOD AMOUNT LOVED IT Easy to wear: USED IT TO BE GOJO
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm