Author: n***1
Date:
Review: amg ganda,lakas maka bakla girl, for sure order ulit.
Màu sắc: màu nâu
Price: 262.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 224 g |
| Chiều dài | 56 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302200999377495 |
Author: n***1
Date:
Review: amg ganda,lakas maka bakla girl, for sure order ulit.
Màu sắc: màu nâu
Author: R***y
Date:
Review: Easy to wear, very nice wear at anywhere
Màu sắc: màu nâu
Author: m***n
Date:
Review: veryyy prettyyyy xoxoxoxoxoxoxooxoxox
Màu sắc: màu nâu
Author: r***5
Date:
Review: it has really good quality, I didn't expect it to be that good, and the color is crazy beautiful, and the waves and the quality and the value itsss sooooooo goooooddddd, I really recommend 👍👍👍👍👍💖💖💖💖
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm