Author: n***m
Date:
Review: love this tatto so much.😍😍😍😍😍👍🏾it’s very song so much love the writing and the quality of it so so much.
Màu sắc: màu đen
Price: 25.000₫
| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Valentine's Day |
| Color | Black |
| Body Part | Body Tattoo Stickers |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| Chiều dài | 15 cm |
| Chiều rộng | 9 cm |
| SKU | sb2408149911939619 |
Author: n***m
Date:
Review: love this tatto so much.😍😍😍😍😍👍🏾it’s very song so much love the writing and the quality of it so so much.
Màu sắc: màu đen
Author: s***b
Date:
Review: soo cutee!! looks very real and adorable. by the way the writing says “ live a life you will remember “
Màu sắc: màu đen
Author: a***a
Date:
Review: Fast shipping. very good and high quality product. I recommend to order Fast shipping. very good and high quality product. I recommend to order
Màu sắc: màu đen
Author: l***1
Date:
Review: Amaze 😘😘🫀
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm