Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I really love it😍
Màu sắc: Màu Hoa hồng đỏ
Price: 258.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Rose Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2304146182217474 |
Author: h***1
Date:
Review: I really love it😍
Màu sắc: Màu Hoa hồng đỏ
Author: b***f
Date:
Review: prettyy!! looks like real hair 💋💋 THE COLOR IS PERFECT AAAA!!!
Màu sắc: Màu Hoa hồng đỏ
Author: j***3
Date:
Review: Fell in love with this, will buy different color ♥️
Màu sắc: Màu Hoa hồng đỏ
Author: s***5
Date:
Review: Very good
Màu sắc: Màu Hoa hồng đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm