Author: l***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sản phẩm tốt
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 47.000₫
| Material | ABS |
| Interface | 3.5mm |
| Color | Green |
| Charger Certification | CE |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 2.5 cm |
| Chiều dài | 18.3 cm |
| SKU | sv2306039414818764 |
Author: l***5
Date:
Review: Sản phẩm tốt
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: h***8
Date:
Review: Nhận đúng mẫu đúng số lượng màu rất xinh
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: s***m
Date:
Review: Perfect product in a very good price. i am very much satisfied for this electric tooth brush it also have 5 extra brushes with it.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: F***i
Date:
Review: too good item i love it excellent quality best.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm