Author: d***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great for my costume I did this past October. stuck on all night!
Màu sắc: màu xanh lá
Kích thước: 10cm*10cm
Price: 22.900₫
Original Price: 25.000₫
| Material | PMMA |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Occasion | Wedding |
| Festivals | Music Festival |
| Color | Green |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| Chiều dài | 10 cm |
| SKU | sb2306163313749710 |
Author: d***7
Date:
Review: great for my costume I did this past October. stuck on all night!
Màu sắc: màu xanh lá
Kích thước: 10cm*10cm
Author: k***n
Date:
Review: Very pretty and easy to apply
Màu sắc: màu đen
Kích thước: 10cm*10cm
Author: a***l
Date:
Review: yes gems yay amazing
Màu sắc: màu đen
Kích thước: 10cm*10cm
Author: j***o
Date:
Review: Very easy to use and stayed on for hours
Màu sắc: màu đen
Kích thước: 10cm*10cm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm