Author: 2***0
Date:
Review: beautiful love it lots
Màu sắc: Ombre
Price: 139.600₫
Original Price: 162.000₫
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | No Bangs Wig |
| Curl | Yaki Straight |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2304224498531419 |
Author: 2***0
Date:
Review: beautiful love it lots
Màu sắc: Ombre
Author: e***j
Date:
Review: its good for its price
Màu sắc: màu đen
Author: b***a
Date:
Review: Value for money: l can't wait to buy another Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: beautiful
Màu sắc: màu đen
Author: m***a
Date:
Review: Value for money: очень красивый парик! С моими черными волосами, даже не видно что это парик! Мне очень нравится!!!🥰
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm