Author: c***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: l am very satisfied with my bonnet , same as the pic
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Price: 34.000₫
| Material | Polyester |
| Ideal for | Women |
| Color | Burgundy |
| Type | Hair Drying Towels |
| Chiều dài | 30 cm |
| Chiều rộng | 30 cm |
| Chiều cao | 0.5 cm |
| SKU | sb2307136886141317 |
Author: c***a
Date:
Review: l am very satisfied with my bonnet , same as the pic
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: c***a
Date:
Review: Very good quality and fabric, I highly recommend it, it's super niceeeeee😊😍😍🥰🤩🤩🤩🥰🥰🥰🤩🤩🤩🤩🤩🥰😊😊😊😊😊😊😊
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***i
Date:
Review: Good quality and i highly recommend
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***g
Date:
Review: touca linda e muito boa.
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm