Author: r***o
Date:
Review: Hairstyle stylishness: The quality is nice and suits the price, the shipping was also on time and will definitely recommend, thank you seller! Will buy again next time. Picture not related.
Màu sắc: Nâu đen
Price: 219.300₫
Original Price: 255.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | White |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25041870773494357 |
Author: r***o
Date:
Review: Hairstyle stylishness: The quality is nice and suits the price, the shipping was also on time and will definitely recommend, thank you seller! Will buy again next time. Picture not related.
Màu sắc: Nâu đen
Author: a***e
Date:
Review: this is a grear buy...i will buy again...thank you so much shein
Màu sắc: Nâu đen
Author: a***7
Date:
Review: Looks and amazing and im obsessed perfect for halloween
Màu sắc: Vàng
Author: a***3
Date:
Review: Nice products😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: Màu nâu highlight
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm