Author: h***9
Date:
Review: absolutely adore. perfect for me, myself and I.
Màu sắc: Xám
Price: 235.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 156 g |
| Chiều dài | 46 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb251104145314284425 |
Author: h***9
Date:
Review: absolutely adore. perfect for me, myself and I.
Màu sắc: Xám
Author: m***m
Date:
Review: I like it so much the colour are very beautiful and it’s so beautiful comfortable and soft
Màu sắc: Xám
Author: l***p
Date:
Review: Comfortable to wear: very easy and does not feel like I have a wig on Hairstyle stylishness: very soft and flowy wig. I will recommend this 20 times over. Thinking of bying more
Màu sắc: Xám
Author: s***n
Date:
Review: nice love it
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm