Author: m***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very happy with this purchase
Màu sắc: Đánh dấu màu xám
Price: 281.800₫
Original Price: 303.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Highlight |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 40.7 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25060344353613619 |
Author: m***2
Date:
Review: very happy with this purchase
Màu sắc: Đánh dấu màu xám
Author: a***4
Date:
Review: I love it really cool waww
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: m***2
Date:
Review: very happy with this purchase
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Author: d***a
Date:
Review: best wig for cosplay I like it a lot. worth it and the best! get this one its worth it
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm