Author: p***9
Date:
Review: i'm satisfied with this
Price: 30.000₫
| Material | ABS |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Shampoo Massage Brush |
| Batteries Included | No |
| Chiều dài | 9 cm |
| Chiều rộng | 9 cm |
| Chiều cao | 7 cm |
| SKU | sb2107050123822918 |
Author: p***9
Date:
Review: i'm satisfied with this
Author: a***4
Date:
Review: Is a soft sturdy silicone and is a lot less rough than I expected. It’s a perfect handheld size. The spikes are not pointy and I feel super clean after shampooing my hair. I bought one for my kitty too and she loves getting brushed with it and it helps her get super clean during her baths. Please like for points.
Author: b***4
Date:
Review: super cute I havent gotten it yet but u got 2 one for my dog and one for me lol. please like I need points I'm broke!
Màu sắc: Màu xanh lam
Kích thước: Một cỡ
Author: f***s
Date:
Review: stuck together unlike other brushes that you can remove parts which i personally don’t like since shampoo can get in and takes a bit more time to clean- it feels dirty! this is simple, has a better grip, and is easy to clean. it is hard with a little bit of squishiness which is better for combing/ massaging your hair without it hurting your scalp.
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm