Author: b***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: great product works super well
Màu sắc: Màu tím ombre
Price: 240.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Purple Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25102077801428521 |
Author: b***n
Date:
Review: great product works super well
Màu sắc: Màu tím ombre
Author: e***9
Date:
Review: מושלמתתתתתתת
Màu sắc: Màu tím ombre
Author: u***1
Date:
Review: 有難うございました。
Màu sắc: Màu tím ombre
Author: b***3
Date:
Review: not at all the same colour, sheds, tangles
Màu sắc: Màu tím ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm