Author: m***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: looks and feels great and looks very natural
Màu sắc: Màu hồng ombre
Price: 235.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb251103544744404856 |
Author: m***3
Date:
Review: Value for money: looks and feels great and looks very natural
Màu sắc: Màu hồng ombre
Author: k***x
Date:
Review: Nice wig
Màu sắc: Màu hồng ombre
Author: e***q
Date:
Review: Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: good
Màu sắc: Màu hồng ombre
Author: k***0
Date:
Review: The wig is basically what you get
Màu sắc: Màu hồng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm