Author: t***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: wow so beautiful color Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: nice
Màu sắc: Nâu đen
Price: 235.300₫
Original Price: 253.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 166 g |
| Chiều dài | 35.56 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25041552321528421 |
Author: t***7
Date:
Review: wow so beautiful color Value for money: good Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Hairstyle stylishness: nice
Màu sắc: Nâu đen
Author: C***E
Date:
Review: The quality is very good the shipping is very fast. All the items are in good condition.
Màu sắc: Nâu đen
Author: e***y
Date:
Review: جميل جدا جدا نفس الصوره بالظبط
Màu sắc: màu nâu
Author: c***a
Date:
Review: واااوووو واااووو رائع جميل جداً 😘😘😘😘😍😍😍
Màu sắc: Nâu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm