Author: k***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: I have worn it I am very happy
Màu sắc: Ombre
Price: 232.200₫
Original Price: 247.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 175 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25011602232304587 |
Author: k***1
Date:
Review: Value for money: I have worn it I am very happy
Màu sắc: Ombre
Author: p***a
Date:
Review: es linda y fácil de poner
Màu sắc: Màu Hoa hồng đỏ
Author: j***6
Date:
Review: Amazing fit and looks great
Màu sắc: Ombre
Author: n***n
Date:
Review: very nice and beautiful ful coverage t.me/newshop_uae
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm