Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks like in the picture, good quality I recommend
Màu sắc: Black-brown
Price: 243.700₫
Original Price: 262.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 166 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25040993951183288 |
Author: d***i
Date:
Review: Looks like in the picture, good quality I recommend
Màu sắc: Black-brown
Author: T***a
Date:
Review: كيوت وناعمه وحلوه وشوي فيها لمعه مقارنه بالسعر الجوده زينه Comfortable to wear: سهله Easy to wear: سهله
Màu sắc: Black-brown
Author: b***7
Date:
Review: Value for money: Super nice i love it sooo much
Màu sắc: màu đen
Author: 9***1
Date:
Review: Hairstyle stylishness: very nice and silky
Màu sắc: Black-brown
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm