Author: k***7
Date:
Review: Looks so cute for price
Màu sắc: Hồng
Price: 223.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Blue |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 207 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2411182166741821 |
Author: k***7
Date:
Review: Looks so cute for price
Màu sắc: Hồng
Author: S***B
Date:
Review: جميلة نفس الصورة 💖🤍💖🤍💖🤍💖🤍
Màu sắc: Nhiều màu
Author: i***1
Date:
Review: Value for money: Great product. Serves its purpose. Recommend. Easy to wear: yes
Màu sắc: màu đen
Author: 9***6
Date:
Review: This items is very very nice and it has a good qualityyyyy 👏🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👌👌👌👌👌👌👌👌I like it soooo much Value for money: good Easy to wear: good Comfortable to wear: good Hairstyle stylishness: good
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm