Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much
Màu sắc: màu nâu
Price: 234.600₫
Original Price: 276.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25081628553646133 |
Author: l***2
Date:
Review: I love it so much
Màu sắc: màu nâu
Author: m***4
Date:
Review: Nice products I like it😍😍😍
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: s***h
Date:
Review: Love it 👍🏻
Màu sắc: màu nâu
Author: F***h
Date:
Review: good and look like pictures
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm