Author: u***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The wig looks even better in real life such a good steal
Màu sắc: màu nâu
Price: 199.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 155 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2405236438834822 |
Author: u***n
Date:
Review: The wig looks even better in real life such a good steal
Màu sắc: màu nâu
Author: p***a
Date:
Review: Good and look realistic
Màu sắc: màu nâu
Author: d***5
Date:
Review: what i expected from a Shein wig, worked great for the night and is pretty soft. good for short term use
Màu sắc: màu nâu
Author: B***e
Date:
Review: Value for money: Perfect love it beef point Hairstyle Stylishness: perfect
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm