Author: n***m
Date:
Review: This wig is giving 🥰🥰🥰🥰🥰absolutely beautiful. I loveeeeeee it
Màu sắc: SNatural
Price: 1.020.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Afro Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Curl | Kinky Curly |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 120 g |
| Đầu | 56-59 cm |
| Chiều dài | 20.32 cm |
| SKU | sb2311017312394230 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 5246799 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: n***m
Date:
Review: This wig is giving 🥰🥰🥰🥰🥰absolutely beautiful. I loveeeeeee it
Màu sắc: SNatural
Author: N***a
Date:
Review: I am really in love with this transparent lace fluffy Afro kinky curly wig . It’s easy to wear and looks like my own hair . Do recommend it, you won’t regret buying this Afro wig 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
Màu sắc: SNatural
Author: L***l
Date:
Review: It doesn’t look human hair though it is nice
Màu sắc: SNatural
Author: s***4
Date:
Review: Value for money: it very beautiful 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰
Màu sắc: SNatural
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm