Author: 9***6
Date:
Review: very nice and it fit me very well when my dreadlocks on
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 2.005.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Braiding |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Lace Area | 13*1 |
| Trọng lượng tịnh | 450 g |
| Chiều dài | 71.12 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2301178056433558 |
Author: 9***6
Date:
Review: very nice and it fit me very well when my dreadlocks on
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***5
Date:
Review: Each time I wear it it gives me an headache
Màu sắc: Rỉ Nâu
Author: k***0
Date:
Review: It took sometime to arrive but worth the wait. It’s exactly as shown in the photo. The color, style and length is beautiful! I had so many compliments! The only thing I found was the hair was wrapped tightly. I prefer wearing it out but overall a good buy! Thank you Shein!
Màu sắc: Đồng
Author: l***7
Date:
Review: didn't like it
Màu sắc: Đồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm