Author: t***o
Date:
Review: I was so obsessed with this hair , same as the picture but it ruined after I wearing it twice , I think it’s because I tried styling it 🤣🤣🤣, advice please don’t style it just leave it the way it it
Màu sắc: Đỏ
Price: 904.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Lace Front Wigs |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 310 g |
| Chiều dài | 46 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2302035403800434 |
Author: t***o
Date:
Review: I was so obsessed with this hair , same as the picture but it ruined after I wearing it twice , I think it’s because I tried styling it 🤣🤣🤣, advice please don’t style it just leave it the way it it
Màu sắc: Đỏ
Author: v***c
Date:
Review: Value for money: love this wiggggggggggg. It just feels so synthetic but it’s worth it for its price.
Màu sắc: Đỏ
Author: n***a
Date:
Review: Je recommandeuuuuuuuuuh
Màu sắc: Đỏ
Author: r***2
Date:
Review: Perfect style but short
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm