Author: 9***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice produccttttttttttsssssssss❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Price: 656.000₫
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*5*1 |
| Trọng lượng tịnh | 275 g |
| Chiều dài | 75 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25022132001390896 |
Author: 9***0
Date:
Review: Very nice produccttttttttttsssssssss❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: a***2
Date:
Review: بضاعة شي ان بالعموم حلوة و مرتبة
Màu sắc: Ombre
Author: r***1
Date:
Review: Lovely. Very neat. In love
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: L***o
Date:
Review: SHEIN IS THE BEST ONLINE SHOP EVER. It always satisfy me with my orders. SUCH PERFECTION
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm