Author: k***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: recieved in good condition..satisfied customer...thank you seller.
Màu sắc: màu đen
Price: 57.000₫
| Material | Aluminum |
| Color | Black |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Light Source | LED Lights |
| Type | Single Row Led Bar |
| Voltage | 12V |
| Power | 12W |
| Color Temperature | 6000K |
| Lumens | 2000LM |
| SKU | sq2407065773782050 |
Author: k***s
Date:
Review: recieved in good condition..satisfied customer...thank you seller.
Màu sắc: màu đen
Author: b***4
Date:
Review: nice product,i thought its 1 pair 1 pc gayam😅😅😅 but all goods thanks seller☝️👍
Màu sắc: màu đen
Author: g***t
Date:
Review: Very high quality products 💗 thank u shein
Màu sắc: màu đen
Author: 6***1
Date:
Review: good and satified, thanks for fast delivery,
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm