Author: h***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Price: 224.200₫
Original Price: 236.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb25081820104388900 |
Author: h***8
Date:
Review: روعه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Vàng
Author: m***2
Date:
Review: I am truly impressed with the qaulity of this product!
Màu sắc: Vàng
Author: i***0
Date:
Review: Great blinde shoesss
Màu sắc: Vàng
Author: v***q
Date:
Review: Very fast delivery, good product for the price
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm