Author: m***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Adore this wig! Got so many compliments
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 206.200₫
Original Price: 217.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb2407178694371005 |
Author: m***j
Date:
Review: Adore this wig! Got so many compliments
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***.
Date:
Review: Happy with this wig, it feels very soft.
Màu sắc: màu nâu
Author: r***1
Date:
Review: Great wig. Loved it .
Màu sắc: màu nâu
Author: a***4
Date:
Review: Value for money: so pretty!! I love it fits well. Perfect for a dress up. Super soft. ❤️
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm