Author: i***4
Date:
Review: Value for money: Excellent Easy to wear: fits properly Comfortable to wear: Comfortable Hairstyle Stylishness: Beautiful style looks like real hair
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 184.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2312211016358337 |
Author: i***4
Date:
Review: Value for money: Excellent Easy to wear: fits properly Comfortable to wear: Comfortable Hairstyle Stylishness: Beautiful style looks like real hair
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***h
Date:
Review: Value for money: Great value for the price. Easy to wear: Yes. I just shook it out after pulling from bag and put it on. Comfortable to wear: Yes. Hairstyle Stylishness: Nice style. Colours in it are very pretty. Can be worn behind ears or in front. Can be arranged for a variety of looks.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***a
Date:
Review: This is giving me golden girls.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: g***l
Date:
Review: belle qualité mais ne me convient pas au niveau des couleurs
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm