Author: B***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I bought it for myself for a costume. It’s very comfy, Great quality and fitted well.
Màu sắc: màu nâu
Price: 245.500₫
Original Price: 264.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 160 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25070223006489399 |
Author: B***e
Date:
Review: I bought it for myself for a costume. It’s very comfy, Great quality and fitted well.
Màu sắc: màu nâu
Author: 2***8
Date:
Review: This is a good item will definitely recommend it 👌
Màu sắc: màu nâu
Author: a***r
Date:
Review: Easy to wear: just put it on top of your head and your good to go looks like real hair worth to buy
Màu sắc: màu nâu
Author: r***a
Date:
Review: Comfyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm