Author: r***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it
Màu sắc: Màu dương cầm
Price: 209.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2405242652471421 |
Author: r***3
Date:
Review: I love it
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: j***1
Date:
Review: Easy to wear: so easy .. love the comb attachment on the inside... the highlights is nice and bright I love the blending with the brown and the hair is super soft .
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: a***z
Date:
Review: nice and i love it
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: s***0
Date:
Review: it's really nice ❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Màu dương cầm
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm