Author: q***e
Date:
Review: Nó nhỏ và các ngăn rất thấp. Tôi đựng gì với nó đây
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Price: 41.000₫
| Material | Plastic |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Square |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Clear |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 8 cm |
| Chiều dài | 4.2 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| SKU | sb2305041522009554 |
Author: q***e
Date:
Review: Nó nhỏ và các ngăn rất thấp. Tôi đựng gì với nó đây
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: p***9
Date:
Review: I love you, baby And if it's quite alright I need you, baby To warm the lonely night I love you, baby Trust in me when I say Oh, pretty baby Don't bring me down, I pray Oh, pretty baby Now that I've found you, stay And let me love you, baby Let me love you
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: n***3
Date:
Review: Amazing amazing amazing
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: a***8
Date:
Review: جملة جدا نفس الصورة تماما وقياسها مناسب ونوعية جيدة جداً حبيتها
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm