Author: 2***4
Date:
Review: my mom loves it. looks like the photo
Màu sắc: Nhiều màu
Price: 174.800₫
Original Price: 184.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2306141130122909 |
Author: 2***4
Date:
Review: my mom loves it. looks like the photo
Màu sắc: Nhiều màu
Author: l***e
Date:
Review: This is absolutely amazing! I have ordered many wigs from many outlets. This one is just as pictured and hair texture is so soft! I will be ordering many more! Value for money: unbelievable Easy to wear: greatest Comfortable to wear: totally comfortable Hairstyle stylishness: exactly as pictured
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***n
Date:
Review: yayyyyyyyyy very good!!!!!!!
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 9***7
Date:
Review: Good product i like it
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm