Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Okkkkkkkkk kkkkkkkkkk
Màu sắc: Bạc
Price: 22.000₫
| Material | Zinc Alloy |
| Pattern Type | Letter |
| Season | Fall |
| Style | Simple |
| Occasion | Holiday |
| Festivals | Christmas |
| Color | Silver |
| Type | 3D Decoration |
| Chiều cao | 0.15 cm |
| Chiều dài | 1 cm |
| Chiều rộng | 0.6 cm |
| SKU | sb25070367189141179 |
Author: n***5
Date:
Review: Okkkkkkkkk kkkkkkkkkk
Màu sắc: Bạc
Author: 6***9
Date:
Review: I love it it’s so cute
Màu sắc: Bạc
Author: c***1
Date:
Review: I am happy with the quality of these Silver Crosses Nail Art, and they are true to size, easy to use. I will definitely order this item again.
Màu sắc: Bạc
Author: e***u
Date:
Review: Greatatatattaattattt cute
Màu sắc: Bạc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm