Author: l***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: رووووعة
Màu sắc: màu đen
Price: 163.000₫
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 97 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2401038287970792 |
Author: l***3
Date:
Review: رووووعة
Màu sắc: màu đen
Author: m***1
Date:
Review: it is very nice, you can style it the way you want , even the texture is good and i am very happy about it.
Màu sắc: màu đen
Author: s***e
Date:
Review: Value for money: yessssssssssss Easy to wear: yessssssssssss Comfortable to wear: yessssssssssss
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***9
Date:
Review: Easy to wear: easy to wear
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm