Author: v***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Đẹp, đúng như hình nên mua
Màu sắc: Vàng
Price: 197.600₫
Original Price: 208.000₫
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 28 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2211212067677286 |
Author: v***1
Date:
Review: Đẹp, đúng như hình nên mua
Màu sắc: Vàng
Author: m***p
Date:
Review: Value for money: saves money Easy to wear: easy Comfortable to wear: comfortable Hairstyle Stylishness: very stylish
Màu sắc: Vàng
Author: t***0
Date:
Review: Easy to wear: easy to put on and breathable Comfortable to wear: very comfortable
Màu sắc: Vàng
Author: U***5
Date:
Review: this is so cute, gooooood quality, love it !
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm