Author: e***s
Date:
Review: These protectors are the 👌 best
Màu sắc: trắng
Price: 1.309.100₫
Original Price: 1.378.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Pad 6 |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | White |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se251106961010662611 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 9369885 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: e***s
Date:
Review: These protectors are the 👌 best
Màu sắc: trắng
Author: j***e
Date:
Review: I'm very satisfied with this tablet, it was a gift for my mom, she only plays games and does some reading on it but so far it works great
Màu sắc: trắng
Author: S***O
Date:
Review: very good product
Màu sắc: trắng
Author: p***5
Date:
Review: I love it coz of sim card support thank u shein
Màu sắc: trắng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm