Author: m***7
Date:
Review: I bought this for my son, I got it today I am so happy with this table. The price it's worth it n I love the fact that it support Sim card ❤️
Màu sắc: Màu xanh với bàn phím
Price: 1.589.400₫
Original Price: 1.673.000₫
| Material | Aluminum |
| Model | Qetupa M19 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | OLED |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Black With Keyboard |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041506906976630 |
Author: m***7
Date:
Review: I bought this for my son, I got it today I am so happy with this table. The price it's worth it n I love the fact that it support Sim card ❤️
Màu sắc: Màu xanh với bàn phím
Author: P***o
Date:
Review: The tablet looks very luxurious and expensive. It also comes with a charger and earphones!
Màu sắc: Màu xanh với bàn phím
Author: d***5
Date:
Review: Absolutely stunning love it definitely worth every cent It's a gift so I haven't turned it on but iI'm impressed so far
Màu sắc: Màu xanh với bàn phím
Author: m***8
Date:
Review: Very nice tablet, looks so expensive 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰 my son is enjoying watching cartoons on his new tablet, thank you SHEIN ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm