Author: i***l
Date:
Review: I love it, the color and everything… and it works perfectly fine i love it 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸🌸I’m satisfied
Màu sắc: Hồng
Price: 1.445.000₫
Original Price: 1.521.000₫
| Material | Aluminum |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 15 |
| CPU Brand | Rockchip |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se260113142952384325666 |
Brand Name: Qetupa
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/Qetupa-sc-0145102612.html
Quality: 5143962 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: i***l
Date:
Review: I love it, the color and everything… and it works perfectly fine i love it 💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓🌸🌸🌸🌸🌸I’m satisfied
Màu sắc: Hồng
Author: w***i
Date:
Review: So beautiful and very satisfied very big wow😍😍😍😍
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: n***7
Date:
Review: great service team. from the app,The supplies and the courier service . you've got a loyal customer in me
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: w***3
Date:
Review: bagusBagus
Màu sắc: Màu xanh lam
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm