Author: T***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Totally amazing no complaints my kid uses it for school 🎒 The battery last long. the screen is big. Buy it
Màu sắc: Bàn phím màu hồng và tím
Price: 1.939.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Purple With KB |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25041852626081423 |
Author: T***e
Date:
Review: Totally amazing no complaints my kid uses it for school 🎒 The battery last long. the screen is big. Buy it
Màu sắc: Bàn phím màu hồng và tím
Author: a***u
Date:
Review: Bought it for school work... Well it's slow Size is amazing Took forever to charge
Màu sắc: Bàn phím vàng
Author: c***5
Date:
Review: The iPad works beautifully ❤️ thank to SHEIN 😄
Màu sắc: Xám
Author: m***1
Date:
Review: Nice quality
Màu sắc: Bàn phím màu hồng và tím
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm