Author: c***u
Date:
Review: Wooooooooow, this is amazing. I cant wait to give it to my niece for her 8th birthday. Perfect quality and the material is good. I love it.
Màu sắc: Màu xanh lam
Price: 1.923.000₫
| Material | Aluminum Alloy |
| Model | Qetupa Z50 |
| Batteries Included | Yes |
| Display Type | IPS LCD |
| Screen Resolution | 1280 x 800 |
| Condition | New |
| Color | Blue |
| Screen Size | 10.1" |
| Operating System | Android 14 |
| CPU Brand | MTK |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Battery Type | UN 3480 |
| Screen Size Range | 9"-10.9" |
| Wireless Communication Technology | Wi-Fi |
| Cell Capacity | 6000-6999mAh |
| Network | None |
| SKU | se25052117170915698 |
Author: c***u
Date:
Review: Wooooooooow, this is amazing. I cant wait to give it to my niece for her 8th birthday. Perfect quality and the material is good. I love it.
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: a***8
Date:
Review: Quality is very good
Màu sắc: Xám
Author: n***1
Date:
Review: Delivery was fast and smooth. The product upon arrival packaging was good. I used it for about 3 weeks and then it wouldn't turn on. Customer service was very professional and helpful. They gave me option and I chose to get another tablet shipped out to me. The tablet slis very slick and nice, not to heavy
Màu sắc: màu đen
Author: v***1
Date:
Review: What can I say. I received more than I expected this is a very good quality tablet. Don't have any problems. I would recommend it to anyone that wants to buy a tablet.
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm